PAMATAI, POLIŲ GRĘŽIMAS​

Klaipėda-8
Pamatai tvoroms, namams, kitiems pastatams

Vienas iš kertinių statybos elementų – pamatai.  Pastato ilgaamžiškumas, jo sienų stovis, o kartu ir viso namo tvirtumas ypač priklauso nuo kokybiškai įrengto pamato.

„STOROMA“ UAB atlieka gręžtinių pamatų įrengimo darbus gyvenamiesiems namams, įvariems lengvos konstrukcijos karkasiniams gyvenamosios, prekybinės, sandėliavimo ir pramoninės paskirties pastatams.

Liejant pamatus darbus vykdyti reikia labai atsakingai ir kruopščiai, kadangi vėliau šią itin svarbią statinio konstrukcijos dalį pakeisti ar suremontuoti pakankamai sudėtinga, o neretu atveju neįmanoma.

Pamatai turi būti ne tik tvirti, kad atlaikytu namo konstrukcijų apkrovas, jie turi remtis į tinkamai paruoštą ir sutankintą gruntą, be to jie turi būti ir tinkamai apšiltinti.

Specialistų patirtis, darnus „STOROMA“ UAB kolektyvas ir atsakingas požiūris į darbą leidžia mūsų klientams pasiūlyti kokybiškas pamato betonavimo darbų paslaugas už konkurencingą kainą.

Įrengiame gręžtinius, polinius,  juostinius pamatus. Pamatų įrengimui naudojame klojinius, sertifikuotas medžiagas ir modernią techniką.

Scroll to Top