GERBŪVIO ĮRENGIMAS

Gerbūvio įrengimas
Gerbūvio įrengimo darbai: trinkelių grindiniai, kiemai, šaligatviai, aikštelės

Nuo pat bendrovės įkūrimo „STOROMA“ UAB yra vertinama, kaip ypač profesionaliai vykdantys aplinkos projektus savo srities žinovai. Įmonės specializacija – gerbūvio darbai: žemės grindinio paruošimas ir klojimas trinkelėmis, klinkeriu, akmenimis; tvorų ir atraminių sienelių betonavimas, drenažo sistemos įrengimas, želdinimas.

Betono trinkelėmis klojame įvairius gatvių, automobilių stovėjimo aikštelių, laikinų įvažiavimo kelių, šaligatvių, pėsčiųjų ir dviračių takų, kitų įvairių pramoninių teritorijų grindinius. Taipogi atliekame bendrastatybinius ir rekonstrukcijos bei aplinkos tvarkymo darbus įmonėms ir privatiems klientams visoje Lietuvos teritorijoje.

Darbus atliekame, suteikiant Lietuvos Respublikos įstatymais numatytas garantijas, naudojant tik turinčias sertifikatus medžiagas ir gaminius. Esame lanksti, turinti ir mažąją mechanizaciją bendrovė, todėl neatsisakome ir mažesnės apimties gerbūvio darbų privačiuose kiemuose.

Bendradarbiaudami su nekilnojamojo turto vystymo ir statybos bendrovėmis, jų užsakymu statybos objektuose klojame betono masės ir klinkerio trinkeles, natūralaus akmens grindinius, statome kelio ir vejos bortus, įrengiame automobilių stovėjimo aikšteles, šaligatvius, dviračių takus, lietaus kanalizacijas, drenažo sistemas ir žaliąsias vejas.

Dirbdami kompleksiškai klientams siūlome itin platų paslaugų asortimentą, galime garantuoti, kad Jūsų svajones sugebėsime paversti realybe.

Scroll to Top