TVORŲ ĮRENGIMAS​

Dekoratyvi tvora – kartu ir saugo, ir puošia Jūsų kiemą.

Tvora – tai Jūsų namų valdos, sodybos, sodo sklypo eksterjero elementas, tarsi išorinė vizitinė kortelė, kuri papildo viso pastato ar jų grupės architektūrinį veidą. Kai supa daili tvora Jūs jaučiatės saugūs ir laimingi. Namo ar jų grupės architektūros stilius – pagrindinis kriterijus, pasirenkant prie jo derančią tvorą. Šį statinį galima pasirinkti ir pagal kainą, ir pagal dizainą. Tai yra pagal kiekvieno pastato savininko individualius poreikius ir galimybes.

„STOROMA“ UAB įrengia kombinuoto stiliaus tvoras, gelžbetonines tvoras, medines tvoras, taip pat metalines-segmentines. Pagrindinė tvoros savybė, o tuo pačiu ir reikalavimas jos statytojams – stabilumas, tvirtumas ir ilgaamžiškumas.

Tvorų stabilumo garantas – pamatai. Tvoros gali būti įvairių aukščių, taip pat gali būti statomos ir lygiose vietose, ir kalvotose vietovėse, šlaituose, įkalnėse. Tvoroms statyti savininkai dažniauisi renkasi gręžtinius-polinius pamatus. Tokiu atveju yra nesunku paskaičiuoti, kokio gylio pamatų polius reikia įrengti.

TERITORIJŲ APTVĖRIMO MONTAVIMO DARBAI

Mūsų darbuotojai atvyks į kiekvieną objektą. Išmatuosime tikslų tveriamos tvoros perimetrą. Apskaičiuosime reikiamų medžiagų kiekius. Pakonsultuosime kiekvieną klientą pasirenkant sudėtingesnius techninius sprendimus. Mes taupome Jūsų laiką ir pinigus. Dirbame visoje Lietuvoje.

BETONINĖS SIENELĖS PO TVORA, KELIO BEI VEJOS BORTO PO TVORA ĮRENGIMAS

Atliekame tvorų pamatų betonavimo darbus: darome pagrindus tvoroms, įrengiame vejos bortus po tvora. Visus betonavimo darbus atliekame kokybiškai ir pagal individualius Jūsų pageidavimus, unikalios vietos, kurioje dirbame, išmatavimus, eksterjerą, brėžinius, kitus techninius ir estetinius reikalavimus.

ĮVAIRIŲ TIPŲ TVORŲ PROJEKTAVIMAS PAGAL INDIVIDUALŲ POREIKĮ

Nenusprendėte ar negalite išsirinkti, kokią tvorą Jūs norite įsirengti? Nerandate ar netenkina standartiniai variantai? Mes Jums padėsime! Atsižvelgdami į pastatą, aplinką, reljefą, suprojektuosime Jums individualią, išskirtinio dizaino tvorą. Suprojektuotą tvorą pagaminsime ir sumontuosime.

VYKDOME TOKIUS MONTAVIMO DARBUS:

  • Tinklinės tvoros tvėrimas
  • Medinės tvoros montavimas
  • Tvoros mūrijimas
  • Pamato liejimas
  • Pamato ir bortelių montavimas
  • Suvirintos vielos segmentinės tvoros montavimas
  • Vartų – vartelių montavimas
  • Stulpų betonavimas

Montavimo darbus atliekame visoje Lietuvoje.

Scroll to Top