Minikrautuvai BOBCAT

„STOROMA“ UAB statybų bendrovėms, nedidelėms įmonėms ir fiziniams asmenims nuomoja specialios paskirties, ypač našius ir patvarius mini krautuvus BOBCAT S250H su kaušu.  BOBCAT markės techniką nuomojame su patyrusiu operatoriumi įvairiems aplinkotvarkos darbams atlikti. Krautuvas pristatomas (atvežamas) į pasirinkto objekto vietą mūsų bendrovės transportu.  Įkainiai valandiniai, parai ar kelioms. Galimas ilgalaikis bendradarbiavimas.

Storoma, technikos nuoma, bobcat-s250

Bobcat S250 mini krautuvas, nuoma

Bobcat S250 (S650) mini krautuvas su kaušu

  • Tipas: Mini krautuvai
  • Euro standartas: 4
  • Bendroji masė, kg: 3777 kg
  • Keliamoji galia, kg: 1282 kg
  • Pavaros tipas: Hidrostatinė

 

 

 

 

 

BOBCAT mini krautuvas S250H

BOBCAT mini-krautuvai su šoniniu pasukimu yra žinomi Lietuvoje, kaip gerai save užsirekomendavę statybos, gerbūvio darbuose. Jie vertinami  dėl jų universalumo, manevringumo, darbingumo ir patikimumo. Šių mini-krautuvų techninės priežiūros sąnaudos yra mažos, o jų ilgaamžiškumas ir patikimumas išlaiko aukštą išliekamąją vertę. Tai daugiafunkcinis įrenginys, kuris gali būti naudojamas su daugiau nei 80 greitai montuojamų priedų. Tokiu būdu atliekama daugiau užduočių statybose, apželdinime, žemės ūkyje, sodininkystėje, kasant griovius, ir pan.
Minikrautuvo kabina yra ergonomiška, komfortiška, saugi, efektyviai išnaudota darbo erdvė, o naudojimas yra paprastas. Bobcat mini-krautuvai yra su ratais ir su vikšrais. Ratai suteikia daugiau manevringumo, vikšrai – tvirtumo, kur ekstremalios oro ir dirvožemio sąlygos, nesutrukdys atlikti jūsų darbų greitai ir efektyviai.

 

AGREGATAI, siūlomi nuomotis papildomai:

Grąžtas
Tai greitas, tikslus, didelių apsukų ir tvirtas grąžtas. Jo unikalaus sujungimo (per lankstas) dizainas leidžia svambalui (šarnyrui) išlikti vertikaliam, netgi stovint ant nelygaus grunto. Grunto grąžtas puikiai tinkamas tvorų stulpams, gręžtiniams pamatams, medžiams persodinti – gera pagalba statybose.
Diametras – 30cm
Gylis – 1,5m
Kaina: ** lt/h + PVM

 

Paletinės šakės
Nesvarbu kokius darbus atliekat, ar statybos, ar pramoninius, ar žemės ūkio, ar sodininkystės, šis padargas jums sutaupys tiek laiko tiek ir darbo jėgos išteklių.

Kaina: ** lt/h + PVM (kombinuojama vietoj kaušo)

 

Hidraulinis  kūjis (SB-35)

 

 

Užsisakyti galite paskambinę telefonu, ar atsiuntę mums užklausą elektroniniu paštu. Taipogi galite užpildyti Užklausos formą.