Tvenkinių kasimas

Betono trinkelėmis grįstu keliuku visada patogu privažiuoti prie tvenkinio

Trinkelėmis grįstas privažiavimas prie sodyboje iškasto tvenkinio.

Tvenkinio įrengimo darbai reikalauja žinių ir patirties. „STOROMA“ UAB specialistai jau ne pirmus metus atlieka tvenkinių įrengimo darbus, pradedant žemės kasimo, lyginimo, reljefo formavimo, hidroizoliacijos dangų įrengimo darbais ir baigiant apdailos bei dekoravimu.

Galime pasiūlyti tinkamiausią tvenkinio dugno dangą ir vandens priežiūros sistemą, įvairių formų ir konstrukcijų vandens tvenkinių lieptus, terasas bei dekoravimu akmenimis sprendimus. Įrengiant tvenkinius naudojame šiuolaikišką žemės kasimo techniką, kuria galime iškasti įvairių dydžių bei formų tvenkinius.

Klientui turint patvirtintą tvenkinio projektą, pradedami tvenkinio kasimo darbai: reljefo formavimas, tvenkinio duobės kasimas, tvenkinio pakrančių formavimas ir planiravimas bei hidroizoliacinės dangos klojimas. Tvenkinio krantų nuolydžiai formuojami atsižvelgiant į tai, kokiam tikslui skirtas tvenkinys, ar bus tvenkinyje plaukiojama, ar bus veisiamos žuvys, ar tvenkinys bus tik dekoratyvus sodybos kampelis.

Atlikus pagrindinius tvenkinio kasimo darbus, pagal landšafto architekto projektą „STOROMA“ UAB specialistų patirtimi vadovaujantis sutvarkomos bei apželdinamos tvenkinio pakrantės, įrengiami lieptai, pontoniniai tilteliai, šalia tvenkinio gali būti įrengiamos terasos ar lauko pavėsinės.

Šeimininkui pageidaujant pagyvinti tvenkinį, suteikti jam išskirtinumo, priderinto prie natūralios gamtos suteikiamų sąlygų, pasitelkus mūsų architektų išsilavinimą ir fantaziją privačiose valdose įrengiamos kelių pakopų kaskados, kriokliai, įtekantys į tvenkinį upeliai.

Net ir mažiausiame vandens tvenkinyje galima įrengti fontaną, kaskadą ir krioklį. Tvenkinių vandens kaskados, kriokliai ir upeliai praturtina tvenkinių išvaizdą, dažnai suteikia prabangos įspūdį.

Vanduo – gyvybės Žemėje – lopšys. Atminkite, jog niekas dar iki šiol iki galo nėra ištyręs šios medžiagos visu 100 %. Tačiau kiekvienas sutiks, kad be jo žmogaus gyvenimas neįmanomas. Juo labiau kokybiškas gyvenimas.

Siekiame, kad mūsų žinios ir patirtis įrengiant vandens telkinius  pasitarnautų harmoningam žmogaus ir gamtos „sugyvenimui“.