Trinkelių klojimas

Gerbūvio įrengimo darbai: trinkelių grindiniai, kiemai, šaligatviai, aikštelės

Gerbūvio įrengimo darbai: trinkelių grindiniai, kiemai, šaligatviai, aikštelės

Bendrovei sėkmingai veikiant aplinktvarkos kūrime,  Lietuvoje ir Latvijoje atliekame gerbūvio įrengimo darbus. Mūsų pagrindinė veikla: betoninių, granitinių trinkelių, akmenų klojimas, laiptų formavimas, atraminių sienelių mūrijimas, betonavimas, tvorų įrengimas, apželdinimas,  žemės kasimo darbai.

Jau ne vieną dešimtmetį betono trinkelės naudojamos takams, kiemo aikštelėms, terasoms ir kelio važiuojamąjai daliai grįsti. Technologijomis vadovaujantis paklota trinkelių danga pasižymi daugeliu gerų savybių, paminėtina – ilgaamžiškumas, atsparumas susidėvėjimui, puikus estetinis aplinkos vaizdas, plati spalvų gama, įvairūs išmatavimai ir forma. Trinkelėmis išklotas Jūsų kiemas, sodo takai, įvažiavimai, keliukai ne tik atrodys tvarkingai, bus ilgaamžiai. Trinkelių grindiniai yra lengvai prižiūrimi, patogūs ir estetiški.

Kad grindinys atrodytų nepriekaištingai ir tarnautų ilgai, būtina darbus atlikti pagal tam tikrą, trinkelių gamintojų rekomenduojamą technologiją. Taip pat labai svarbu naudoti tik kokybiškas medžiagas. Trinkelių danga klojama pagal technologiją, prieš tai tinkamai paruošiant pagrindą. Užpilami paruošiamieji sluoksniai, susidedantys iš skaldos, smėlio ir granitinių atsijų. Prieš klojant trinkeles pagrindas yra sutankinamas. Trinkelės klojamos su paliktais tarpais, kurie yra užpildomi biriomis arba elastingomis medžiagomis priklausomai nuo trinkelių panaudojimo vietos.

Grindinimas kloti naudojamos betoninės trinkelės ir plytelės yra gaminamos įvairių storių, nuo 40 mm iki 100 mm. Ypatingais atvejais gali būti naudojamos 120 mm storio trinkelės. Gyvenamųjų namų kiemuose dažniausiai naudojamos 50mm ar 60mm storio betoninės trinkelės. 80 mm storio naudojamos keliams ar vietoms kur numatytas intensyvesnis transporto priemonių srautas. 100 mm storio betono trinkelės naudojamos sunkiesiems klojiniams, tokiems kaip krovinių terminalai, logistikos centrai, geležinkelio ir autobusų stotys, uostai ar oro uostai, prekybos centrų aikštelių grindinys.

Priklausomai nuo trinkelių rūšies priklauso ir jų kaina. Rekomenduojame rinktis plytelių dangą atkreipiant dėmesį į trinkeles, kurios jau naudojamos bent jau pusę metų, o ne iš publikuojamų blizgančių fotografijų ar naujai paklotų trinkelių.

„STOROMA“ UAB specialistai tvirtina, kad tarp betono trinkelių yra labai didelis pasirinkimas iš formų, dydžių, spalvų ir tekstūrų. Lietuvoje pagrindiniai betono klojinių gamintojai gamina savo standartinių stačiakampių trinkelių versijas, ir taip pat formas, senovinio tipo ar antikinės išvaizdos, ir vis plečia tekstūrų pasirinkimą. Mūsų įmonė savo partneriais yra pasirinkusi gamintojus:  UAB „Betono statiniai“,  UAB „Perdanga“,  UAB „Komeksimas“.

Galime drąsiai teigti, kad klientai, pasirinkę mūsų bendrovę savo kiemo, ar kito sklypo grindinio įrengimui iš betono trikelių neapsiriks. Esamų  klientų atsiliepimai – mūsų specialistų puikaus darbo vertintojai ir liudininkai. Daugelyje objektų išklotas grindinys puikiai atrodo ir tarnauja jau ilgus metus (nuoroda į objektų GALERIJAS).