Drenažo įrengimas

Drenažo sistemos įrengimas, priežiūra

Drenažo sistemos įrengimas, priežiūra

Dažną individualaus namo, sodybos ar privataus namų komplekso savininką erzina po lietaus nuo stogų varvantis vanduo, kuris yra pagrindinis telkšančių balų kaltininkas. Lietus kaip lijo taip ir lis. Lietuva tuo ir graži.  Bet viso to išvengiama tinkamai ir kokybiškai įrengus drenažo ir lietaus vandens nutekėjimo sistemas.

Prieš pradedant gerbūvio darbus nuosavame sklype (namų valdoje) labai svarbus etapas – tinkamas drenažo šulinių ir lietaus sistemos įrengimas. Šiuos darbus siūlome numatyti iš anksto, dar prieš planuojant aplinkos apželdinimo ir kitus gerbūvio darbus.

Tinkamai ir laiku atlikus drenažo, šulinių, lietaus vandens nutekėjimo sistemos įrengimo darbus, vėliau išvengsite sutvarkyto sklypo kasinėjimų, o su tuo susijusių papildomų išlaidų.

Įrengiant šulinį labai svarbu parinkti jam tinkamą vietą sklype. Patariame jį įrengti atokesnėje ir aukštesnėje namų valdos vietoje, nuo kurios galėtų lengvai nutekėti pavasarinio polaidžio ir lietaus vanduo.

Technologiškai ir estetiškai tinkamiausius ir priimtiniausius sprendimus „STOROMA“ UAB specialistai gali pasiūlyti tik apžiūrėję Jūsų valdą. Reikia įsidėmėti, kad tinkamas drenažo, šulinių, lietaus vandens nutekėjimo sistemos įrengimas priklauso nuo daugelio aspektų: planuojamų kitų statinių Jūsų sklype, požeminių vandens telkinių, architektūrinių sprendimų, planuojamo kraštovaizdžio.

Atvykę į vietą įmonės specialistai įvertina ir suplanuoja būsimus darbus. Mes taip pat pasiūlysime, kokias medžiagas geriausia rinktis bei kokie sprendimai būtini, norint tinkamai sutvarkyti gyvenamojo namo aplinką.