Akmens grindinio įrengimas

Ilgaamžiškumas, universalumas, daugybės spalvų pasirinkimas, puikus estetinis vaizdas, ekologiškumas – tokiais privalumais pasižymi akmens grindiniai. Natūraliais akmenimis galima kloti ne tik grindinius ir aikšteles, jie gali būti pritaikyti fasadų, lauko židinių, gėlynų, tvorų, įvairių architektūrinių sodo elementų apdailai.Tokiu būdu išlaikomas architektūrinis vientisumas, estetinis vaizdas išlaiko stiliaus savitumą.

„STOROMA“ UAB, vykdanti kompleksišką gerbūvio įrengimą visoje Lietuvoje dažnai susiduria su privačių sklypų, teritorijų savininkų ir valdytojų pageidavimu įrengti akmenimis grįstus kiemus, keliukus, takelius, aikštes.

Bendrovė atlieka visus akmens grindinio įrengimo darbus: pagal projektą vykdo akmenų dangos pagrindo paruošimą, įrengia akmens dangos kraštų formavimą, kloja patį grindinį bei teikia jo priežiūros paslaugas.

Naudodami natūralius lietuviškus lauko akmenis įrengiame ne tik akmens grindinį, bet ir laiptus, atramines sieneles, tvoras, formuojant Jūsų sklypo reljefą.

Akmens grindiniai – skirtingai nei grindiniai iš betono trinkelių ar granito,  net visiškai ar ne itin kruopščiai prižiūrimi, pasidengia natūraliomis samanomis, tokiu būdu kiemui sukuria ypatingą natūralios gamtos išvaizdą. Natūralaus akmens grindinių danga – tikrai ilgaamžiška, patraukli savo spalvingumu medžiaga. Akmens grindiniai dėl ypatingo atsparumo atmosferos ir išorinius poveikiui nuo seno naudojami ne tik kiemams, bet ir gatvėms bei šaligatviams grįsti. Akmens grindiniai nesuskyla, nesuirsta ir nenublunka, šių gaminių senose istorinėse vietose iki mūsų laikų yra išlikę be galo daug.

Rekonstrukcijos darbus atliekame etapais, palaipsniui. Paruošiame pagrindą, įrengiame kelkraščius, sutvirtinimus… Kiekvienas sklypas – unikalus, reikalinga atsižvelgti į dirvožemio struktūrą, ypatumus. Geodezininkų išvados – pagrindas, bet kartais jis prasilenkia su realybe. Sprendimus tenka daryti vietoje. Tariamės su landšafto architektu, savininkui pateikiame geriausią iš įmanomų sprendimų.

Dirbame naudodami tik profesionalius ir modernius įrankius bei techniką.